Kompletné vydavateľské služby
Nespoliehajte sa na vydavateľstvá a vydajte svoju knihu sami. Pomôžeme vám!
Jazyková korektúra
Skúsení jazykoví korektori odhalia všetky chyby a preklepy, ktoré vo vašom texte ostanú, aj keď sa snažíte písať čo najpresnejšie.
Redakčná korektúra
Redakcia pomôže vylepšiť vaše dielo z literárneho hľadiska. Dobrý redaktor vie z hrubého materiálu vysekať jasný diamant.
Tvorba obálky
Vraví sa, že netreba súdiť knihu podľa obalu, a napriek tomu to robí každý. Vaša kniha sa môže obálke stať kandidátom na bestseller!
Tvorba e-knihy
Vytvoríme pre vás elektronickú knihu v profesionálnej kvalite. E-knihu je možné čítať na všetkých zariadeniach vrátane PC, mobilov, tabletov či elektronických čítačiek.
Distribúcia
Predávajte svoju e-knihu v Martinus.sk - najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku, v Apple iBookstore a v celej sieti našich partnerov.
Propagácia
Záleží nám na tom, aby ste sa stali úspešnými. Preto vám pomáhame s propagáciou vašej e-knihy pomocou našej stránky, reklamnými bannermi či užitočnými radami na blogu.
NOVINKA!
Spúšťame tlač kníh!
Tlač kníh prostredníctvom služby Print on demand je najvýhodnejší spôsob pre začínajúcich a nezávislých autorov overený aj vo svete.
Väčšina z predaja ide vám
Z ceny každej e-knihy vám patrí až 60 %. Pre porovnanie, ako autor vo vydavateľstve by ste za predanú e-knihu dostali max. 10 - 15 %.
Publico nie je vydavateľstvo
...a vydavateľom knihy ostávate vy. To znamená, že sa na nás nepresúvajú žiadne práva a o všetkom rozhodujete sami.
Nevyžadujeme exkluzivitu
Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, môžete svoju knihu predávať aj cez iné kníhkupectvá, na vlastnom webe a pod
Exkluzívny distribútor pre Martinus
Najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku je určite miesto, kde by vaša e-kniha nemala chýbať.
Kontrolujte predaj svojich kníh online
Veľmi nám záleží na tom, aby naši autori mohli dostať podiel z predaja, ktorý im právom patrí, preto môžete sledovať predaj svojich kníh v priamom prenose!
Ideálne pre začínajúcich autorov
Chcete vyskúšať vydať knihu s čo najmenšími nákladmi, rýchlo a jednoducho? Neexistuje lepší spôsob!
Úspech máte vo vlastných rukách
Zaplaťte len za to, čo naozaj potrebujete. Radi vám odporučíme služby, ktoré sa pre vašu knihu najviac hodia. Samozrejme, o všetkom rozhodujete sami, preto sa nemusíte báť, že zaplatíte zbytočne veľa.

Čo hovoria naši autori?

Maximálna spokojnosť. Profesionálne prevedenie a usmernenie pri všetkých potrebných úkonoch až po zhotovenie konečného diela. Ďakujem
Ľuboslav Ivančo
autor knihy Anglické srdce 
Děkuji srdečně za pomoc při vydání mé knihy. Po neblahých zkušenostech v nedávné minulosti jsem byla mile překvapena profesionalitou a hlavně seriozností Publico.sk. 
Pavla F. Křížková
autorka knihy Co nenaruší času běh
Knihu som vydávala prvý krát. Nevedela som mnoho vecí okolo vydania knihy. Na všetky moje otázky som však dostala rýchle odpovede a vždy boli užitočné a trefné.
Mary Roe
autorka knihy Saviours 
Urobte ešte dnes prvý krok k vlastnej knihe
Pomôžeme vám stať sa úspešným autorom
consectetur adipiscing
Lorem Ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.